Новини музею
DPM at Facebook
на нашому фейсбуці


Проекти музею:
Машина часу і простору

Тимчасові виставки:
Тимчасова виставка ПРОСТІ РЕЧІ

Правила та техніка безпеки


Особиста безпека

Політехнічний музей – це музей технології. Приміщення музею – це колишні виробничі цехи, а в якості експонатів виступають речі, які часто не були розраховані на взаємодію з непідготовленим персоналом і передбачали спеціальну підготовку користувачів. Вони можуть мати виступаючі гострі або необроблені поверхні, частини що рухаються, крихкі та забруднюючі частини.

Тому при перебування в музеї не торкайтеся експонатів, не просовуйте частини тіла всередину та між ними, не піднімайтеся самі на експонати встановлені всередині або на вулиці та не дозволяйте вашим дітям.

При вході та пересуванні пильнуйте габарити та форму оточуючих вас предметів та поверхню під ногами. Сходи зустрічаються в самих неочикуваних місцях!

Деякі експонати дозволяється брати в руки або залазити на них. Але лише з дозволу та під наглядом персоналу музею.


Iжа та напої

Не можна їсти в музеї. Музей також не має окремої зони для прийняття їжі. Ви можете мати з собою та вживати безалкогольні напої в персональній упаковці.

Всередині музею заборонено вживання алкоголю.

Будь ласка утримайтесь від відвідання музею напідпитку. Багато музейних експонатів мають тверді поверхні, гострі кути та виступаючі елементи, зіткнення з якими може заподіяти шкоду решткам вашого здоров’я.


Паління

В усіх приміщеннях музею паління заборонено. Ця заборона також стосується електронних сигарет та портативних інгаляторів незалежно від їх принципу дії, хімічного наповнення та маркетингових назв.

Прилегла територія університету, як публічне місце, також є територією без паління, окрім спеціально облаштованих та позначених місць. Однак оскільки народна традиція передбачає перевагу неформальних стосунків над правом та законом, ви можете спостерігати багато людей, що палять. Ви можете на власний ризик наслідувати їх прикладу керуючись власним досвідом життя в Україні.


Тварини

Не можна приводити тварин з собою до музею (окрім тварин-поводирів).

 

Безбар’єрність

Будівлі музею побудовані в часи, коли і слова такого не було. На вході до музею вузькі двері, а сходи є не тільки на вході, а і всередині між залами.

За потреби відвідувачів ми відчиняємо вантажні ворота. Але щоб це було можливо, бажано попередити адміністрацію про таку свою потребу завчасно.


Догляд та гігієна

Музей не має зони для догляду за дітьми та за собою. Також не розраховуйте на гарячу воду: її не буває навіть в мирний час.


Фото та відео

Аматорське фотографування та відеозйомка дозволені і безкоштовні.

Фото-, відео- та кінозйомка, яка проводиться з професійною або комерційною метою або потребує спеціальної підготовки місця зйомки або проводиться з використанням стаціонарної апаратури чи освітлення, можлива лише за укладання офіційної угоди з керівництвом університету. Будь ласка звертайтесь до адміністрації музею для отримання подальшої інформації.

Оскільки музей має в своїй колекції фото- та кінокамери, у випадку використання для зйомки камер старших за 20 років будь ласка повідомте про їх занесення під час входу до музею.

Будь ласка пам’ятайте про зовнішнє оточення та будьте особливо обережні під час погляду через видошукач.


Посилання

Нормативні документи, які можуть стосуватись відвідання музею: