Новини музею

Машина часу і простору

Тимчасові виставки:
Тимчасова виставка ПРОСТІ РЕЧІ

Український технічний музей: історія, досвід, перспективи

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при КПІ ім. Ігоря Сікорського є одним з співорганізаторів конференції «Український технічний музей: історія, досвід, перспективи». Також організаторами конференції впродовж багатьох років є Асоціація працівників музеїв технічного профілю, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця», Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій, Академія інженерних наук України.

У 2022 році вже шістнадцята конференція відбулась 9-10 червня на базі Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» в онлайн форматі.

Серед виступаючих були і співробітники Державного політехнічного музею:

• Баштова Л. С. “Місія сучасних технічних музеїв”
  • Іванець О. М. “Державний політехнічний музей ім. Б. Патона в ЗМІ: розвиток PR-менеджменту”
  • Іванова Г. Т. “Музейна справа на території України (поч. XІХ – кін. XX ст.)”
  • Лупаренко Г. В. “Колекція лихтарів Державного політехнічного музею”
  • Озоженко Т. І. “Виставка “Ваги” в Державному політехнічному музеї”
  • Середін А.П. “Внесок М.Ю. Ільченка у розвиток вітчизяної телекомунікаційної галузі”
  • Татарчук В. В. “Новий експонат в Державному політехнічному музеї – літак Ан-2”

Наступна конференція має відбутися у травні-червні наступного, 2023-го року.