Державний політехнічний музей
Листопад 2011
Наукові читання з циклу "Видатні конструктори України"
Янгель Михайло Кузьмич (1911–1971)
Конструктор ракетно-космічної техніки, академік АН УРСР, АН СРСР
18-20 жовтня 2011
Вересень 2011
Наукові читання з циклу "Видатні конструктори України"
Кудрявцев Іван Васильович (1921–1975)
Організатор військової промисловості, Генеральний директор Київського НДІ радіоелектроніки (НВО "Квант"). Ініціатор з розробки, проектування та виготовлення ЕОМ для ВМФ і підводного флоту. Лауреат Державних премій СРСР й УРСР. Головний конструктор першої в світі системи морської космічної розвідки та цілевказування (МКРЦ)
28-29 травня 2011
Протягом 28-29 травня 2011 року відбулась восьма Всеукраїнська науково-практична конференція "Український технічний музей: історія, досвід, перспективи" у Ворзелі.
26-29 травня 2011
Міжнародна конференція "Arranging and rearranging: Planning university heritage for the future", Університет міста Падуя, Італія
13 травня 2011
"Всем хорошим обязан книгам, родителям и Королеву"
Урочиста зустріч з двічі Героєм СРСР, льтчиком-космонавтом Георгієм Гречком
27 квітня 2011
Наукові читання з циклу "Видатні конструктори України"
Ломоносов Юрій Володимирович (1876–1952)
Засновник вітчизняного тепловозобудування, з 1902 по 1907 роки ординарний професор КПІ, завідувач кафедри, засновник наукового напрямку „Теорія тяги тепловозів”. Конструктор першого вітчизняного тепловоза.
29 березня 2011
Лев Ізраілевич Горлицький
Видатний конструктор бронетехніки, інженер-полковник, Лауреат Державних премій. Очолював створення самохідних артилерійських установок САУ. Під його керівництвом розроблені САУ СУ-122, СУ-85, СУ-100 на базі танка Т-34 та СУ-100П на оригінальному шасі. За свої роботи в цій галузі двічі удостоєний звання Лауреата Державних премій. Студент КПІ 1927-1930 років
Polytechnic Museum