Державний політехнічний музей

Третій Міжнародний науково-практичний семінар

ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ДОСТУП, РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ


Тема заходу
Типологія, якість, права та ліцензії оцифрованого ресурсу

26-27 листопада 2015 року

На базі Державного політехнічного музею при НТТУ «КПІ» буде проведено другий науково-практичний семінар з серії інформаційно-навчальних заходів з питань оцифровки історичного, культурного та наукового надбання, що зберігається в архівах, музеях, бібліотеках і приватних колекціях.

Мета – ознайомлення фахівців з передовими світовими практиками, навчання технологіям оцифровки, формування та інтеграції цифрових колекцій, методам їх розповсюдження та використання.

Формат проведення: лекції, презентації, майстер-класи, тренінги, антиконференції: професійні діалоги і консультації, робочі групи для пошуку спільних технологічних рішень.

Заходи проводитимуть досвідчені вітчизняні та зарубіжні фахівці з оцифровки та суміжних напрямків інформаційно-комунікаційних технологій.

До участі запрошуються фахівці та керівники архівів, музеїв, бібліотек, видавництв, власники приватних колекцій, науковці, усі бажаючі набути знання та навички з технологій оцифровки.

На третьому семінарі серії заходів "ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ" відповідно до провідних європейських практик розглядатимуться основні типи оцифрованого контенту, вимоги до якості на етапах підготовки та онлайнової репрезентації цифрових колекцій, категорії прав та ліцензії на використання оцифрованих ресурсів. Демонструватиметься провідний досвід та успішні проекти з представлення національної спадщини у цифровому контенті.


У межах заходу відбудуться:

Круглий стіл з обміну досвідом оцифровки та обговорення проблемних питань

Партнерська зустріч "Цифрова євроінтеграція"

Професійний діалог "Створюємо інтегрований ресурс"

Робочі мови семінару: українська, англійська, російська.


По закінченню заходу учасники отримують ІМЕННИЙ СЕРТИФІКАТ


Умови участі

Реєстраційний внесок 250 грн, включає матеріали учасникам і обслуговування заходу. Транспортні витрати, проживання та харчування – за рахунок учасників. Довідкова інформація про готелі надаватиметься за вимогою учасника.

Заявки на участь у семінарі з наданням відомостей про учасника: ПІБ, повна назва організації, місто, посада, телефон, Е-mail просимо надати до 15.10.2015

E-mail: museum@kpi.ua ; ikt@scbali.com ; Факс: +380 44 406-8517


Пропозиції спонсорам

Пропонуємо Вашій компанії стати спонсором наших заходів. У ході заходів спонсорам надається можливість ознайомити аудиторію з діяльністю і пропозиціями компанії у формі повідомлень, презентацій, рекламних інформаційних матеріалів, розміщення логотипу та інформації у матеріалах семінару.


Місце проведення

Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 6

Державний політехнічний музей при НТУУ «КПІ»

Зал адміністративної ради (1 поверх)

Карта розміщення та інформація щодо проїзду


Телефони оргкомітету: +380 44 406-8640, +380 44 410-5445

Контактні особи: Іл’ясова Лариса Степанівна, тел. +380 95 423-4914;
Баркова Ольга Валентинівна, тел. +380 50 643-5421


Версія для друку