Державний політехнічний музей

Другий Міжнародний науково-практичний семінар

ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ДОСТУП, РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ


Тема заходу
Оцифровка як інформаційне виробництво і сервіс

16-17 грудня 2014 року

На базі Державного політехнічного музею при НТТУ «КПІ» буде проведено другий науково-практичний семінар з серії інформаційно-навчальних заходів з питань оцифровки історичного, культурного та наукового надбання, що зберігається в архівах, музеях, бібліотеках і приватних колекціях.

Мета – ознайомлення фахівців з передовими світовими практиками, навчання технологіям оцифровки, формування та інтеграції цифрових колекцій, методам їх розповсюдження та використання.

Формат проведення: лекції, презентації, майстер-класи, тренінги, антиконференції: професійні діалоги і консультації, робочі групи для пошуку спільних технологічних рішень.

Заходи проводитимуть досвідчені вітчизняні та зарубіжні фахівці з оцифровки та суміжних напрямків інформаційно-комунікаційних технологій.

До участі запрошуються фахівці та керівники архівів, музеїв, бібліотек, видавництв, власники приватних колекцій, науковці, усі бажаючі набути знання та навички з технологій оцифровки.

Другий самінар присвячений питанням органзаційно-технологічного і нормативного забезпечення процесів оцифровки і організації сервісів по цифровому контенту.


У межах заходу відбудуться:

Круглий стіл з обміну досвідом оцифровки та обговорення проблемних питань

Професійний діалог "Цифрова євроінтеграція"

Партнерська зустріч "Створюємо інтегрований ресурс"

Чергове засідання Школи-практикуму для фахівців відділів рідкісних книг університетських бібліотек

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.


По закінченню заходу учасники отримують ІМЕННИЙ СЕРТИФІКАТ


Умови участі

Реєстраційний внесок 100 грн, включає матеріали учасникам і обслуговування заходу. Транспортні витрати, проживання та харчування – за рахунок учасників. Довідкова інформація про готелі надаватиметься за вимогою учасника.

Заявки на участь у семінарі з наданням відомостей про учасника: ПІБ, повна назва організації, місто, посада, телефон, Е-mail просимо надати до 10.12.2014

E-mail: museum@kpi.ua ; ikt@scbali.com ; Факс: +380 44 406-8517

Електронна реєстраційна форма


Пропозиції спонсорам

Пропонуємо Вашій компанії стати спонсором наших заходів. У ході заходів спонсорам надається можливість ознайомити аудиторію з діяльністю і пропозиціями компанії у формі повідомлень, презентацій, рекламних інформаційних матеріалів, розміщення логотипу та інформації у матеріалах семінару.


Місце проведення

Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 6

Державний політехнічний музей при НТУУ «КПІ»

Зал адміністративної ради (1 поверх)

Карта розміщення та інформація щодо проїзду


Телефони оргкомітету: +380 44 406-8640, +380 44 410-5445

Контактні особи: Іл’ясова Лариса Степанівна, тел. +380 95 423-4914;
Баркова Ольга Валентинівна, тел. +380 50 643-5421


Версія для друку