Державний політехнічний музей

Відвідання музею безкоштовне.

Відвідання групами та екскурсії краще замовляти заздалегідь.

Особиста безпека

Не піднімайтеся самі на експонати встановлені всередині або на вулиці та не дозволяйте вашим дітям. Лазання по експонатах може призвести до нещасних випадків, травм та нашкодити здоров'ю вашому або ваших дітей.

Будь ласка не торкайтеся експонатів, окрім тих, які спеціально для цього призначені.

Iжа та напої

Не можна їсти в музеї. Також всередині музею заборонено вживання алкоголю.

Будь ласка утримайтесь від відвідання музею напідпитку. Багато музейних експонатів мають тверді поверхні, гострі кути та виступаючі елементи, які можуть бути небезпечні для здоров'я у разі вашого з ними зіткнення.

Ви можете мати з собою та вживати безалкогольні напої в персональній упаковці.

Паління

У всіх приміщеннях музею паління заборонено.

Територія університету, як публічне місце, також є територією без паління, окрім спеціально облаштованих та позначених місць. Однак оскільки українська народна традиція передбачає перевагу неформальних персональних стосунків над правом та законом, ви можете спостерігати багато людей, що палять. Ви можете на власний ризик наслідувати їх прикладу керуючись власним досвідом життя в Україні.

Тварини

Не можна приводити тварин з собою в музей. Дозволені лише тварини-поводирі.

 

Доступ для інвалідів

Музейні будівлі мають конструктивні елементи - сходи та вузькі двері, яки можуть бути перешкодою для інвалідних колясок та підтримуючого обладнання. В разі проблем з пересуванням звертайтесь, будь ласка, до персоналу музею для отримання допомоги та відкриття спеціальних дверей.

Фото та відео

Позиція щодо фотографування для персонального використання ще не визначена. Тому за дозволом на фотографування у кожному окремому випадку звертайтесь, будь ласка до персоналу та адміністрації музею.

Для фотографування мобільними телефонами дозвіл не потрібен.

Фото-, відео- та кінозйомка, яка проводиться з професійною або комерційною метою або потребує спеціальної підготовки місця зйомки або проводиться з використанням стаціонарної апаратури, можлива лише за попереднім узгодженням з керівництвом університету. Будь ласка звертайтесь до адміністрації музею для отримання подальшої інформації.

Так як музей має в своїй колекції фото- та кінокамери, у випадку використання для зйомки камер старших за 10 років будь ласка повідомте про їх занесення під час входу до музею.

Будь ласка пам'ятайте про зовнішнє оточення та будьте обережні під час погляду через видошукач.

Polytechnic Museum